Loading...
Reklamné magnetky2018-11-13T13:01:15+01:00

Reklamné magnetky – najkrajšie suveníry

Magnetka je malý, ale krásny suvenír z miesta, ktoré ste navštívili. Aby sme vaše vzpomienky oživili, vyrábame krásne, ručne maľované magnetky tých najzaujímavejších miest na Slovensku.

Reklamné magnetky na chladničku

Naše reklamné magnetky sa stanú ozdobou vašej chladničky, kuchyne alebo izby. Pripomenú vám miesta, ktoré sta navštívili. Buďte si istý, že magnetka od nás bude medzi inými magnetkami žiariť. Je ručne maľovaná, v krásnych farbách, vďaka čomu vyzerá oveľa atraktívnejšie ako obyčajné fotomagnetky alebo magnetky z dreva.

magnetka Gerlachovský štít, Vysoké Tatry | reklamnemagnetky.sk
magnetka Hrad Strečno | reklamnemagnetky.sk

Zberateľské magnetky

Zbierate magnetky? A máte už tie naše? Ak nie, radi vám doručíme naše reklamné magnetky. Zberateľom ponúkame magnetky za výhodnú cenu. Ak máte záujem rozšíriť vašu zbierku magnetiek o ručne maľované magnetky slovenských hradov, jaskýň a ďalších zaujímavých miest, ozvite sa nám.

Chcem zberateľské magnetky

Slovenské magnetky – najkrajšie miesta Slovenska u vás doma

Magnetka je originálny suvenír zo Slovenska. Vytvorili sme už  vyše 90 návrhov magnetiek tých najkrajších, turisticky atraktívnych miest Slovenska. Naše magnetky nájdete na slovenských hradoch a zámkoch, horských chatách, v múzeách alebo v jaskyniach.

magnetka Kysucké múzeum, Skanzen Vychylovka | reklamnemagnetky.sk
magnetka Vysoké Tatry | reklamnemagnetky.sk

Cena magnetky

Cena výroby novej magnetky s originálnym motívom závisí od počtu objednaných kusov. Ak chcete magnetky predávať, odporúčame minimálne množstvo okolo 500 magnetiek. Z našich skúseností vieme, že tento počet reálne predáte za 1-2 mesiace. Pri tomto množstve už je výrobná cena magnetky veľmi zaujímavá. Nie je samozrejme problém vyrobiť aj série magnetiek s nižším počtom kusov.

Pri výrobe magnetky neúčtujeme žiadne poplatky za návrh magnetky. Vždy platíte iba cenu za hotový výrobok.

Radi vám pripravíme zaujímavú ponuku.

Chcem vyrobiť magnetku
0+
Originálnych návrhov magnetiek
0+
Zaujímavých miest na magnetkách
0+
Vyrobených magnetiek ročne